Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Backbreaker - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: NaturalMotion
Licencja: Licencja
Data dodania: 18 luty 2010, 10:28
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 14

Opis dodatku - Backbreaker - trailer

­­Trailer Backbreaker to filmik, który ukazują nadchodzącą grę sportową. Ma on nieco ponad minutę i pozwala Ci na zapoznanie się ze wspaniałą oprawą audiowizualną tego tytułu, w którym sterujesz drużyną futbolu amerykańskiego. Ten trailer Backbreaker jest pierwszym materiałem wideo, jaki opublikował producent. Finalna wersja może być jeszcze bardziej dopracowana. Szerszy opis zabawy znajduje się na osobnej stronie naszego portalu, mamy także gameplay z gry. Jeśli zastanawiasz się, czy warto będzie nabyć ten tytuł, obejrzyj go koniecznie! Tytuł ten zapowiada się jako najlepsza jak dotąd produkcja poświęcona futbolowi amerykańskiemu.

Podobne

 • Backbreaker - gameplay

  Gameplay Backbreaker to trwający minutę i siedemnaście sekund materiał wideo, który ukaże Ci, jak będzie prezentować się najnowszy symulator futbolu amerykańskiego, przeznaczony na Konsole Xbox 360 i PS3.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Backbreaker - trailer