Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Assassin's Creed 2 – trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 30 lipiec 2009, 13:50
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - Assassin's Creed 2 – trailer

Trailer Assassin's Creed 2 ukazał się jakiś czas po tym, gdy świat obiegła wieść o planowanej kontynuacji przygód rodu assasynów wywodzących się od Altaira. Jeśli nie znasz jeszcze Assasin’s Creed, możesz ściągnąć z naszych stron demo tej niezwykłej gry akcji. Jeśli zaś znałeś ją i podobała Ci się, z pewnością zainteresuje Cię poniższy teaser Assassin's Creed 2. Ukazuje on jedno ze zleceń, jakie wykonał w Wenecji sterowany przez gracza bohater. Realizm oprawy wizualnej robi kolosalne wrażenie, prawda?


Poniższy teaser oddaje klimat całej gry, która toczy się w Wenecji pod koniec XV wieku. Ciekawostka – nasz bohater ma znać między innymi Leonarda da Vinci i korzystać z jego ­wynalazków.

­

Podobne

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities - trailer

  Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities trailer to doskonale zrealizowany filmik, podsumowujący wątek fabularny drugiego, oficjalnego dodatku do gry Assassin’s Cree 2.

 • Assassin's Creed: Brotherhood - zwiastun

  Ubisoft uraczył nas kolejnym zwiastunem do Assassin's Creed: Brotherhood. Do premiery pozostał już tylko miesiąc. Oczywiscie trzeba zaznaczyć, że mowa o premierze na Xbox.

 • Assassin's Creed v1.02

  Patch aktualizuję grę Assassin's Creed do wersji 1.02 i przeznaczony jest do anglojęzycznej wersji gry.

 • Assassin's Creed Revelations v1.01 Patch

  Assassin's Creed Revelations v1.01 Patch to łatka, która usprawnia rozgrywkę oraz eliminuje szereg technicznych błędów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Assassin's Creed 2 – trailer

dodał: ~adadadas , 29.10.2009

właśnie mam zamówioną tą grę