Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Ubisoft
Licencja: Licencja
Data dodania: 23 lipiec 2010, 14:18
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood? Przede wszystkim wspaniałą oprawę audiowizualną tego tytułu. Możemy także zobaczyć użycie zabójczych broni. Jak ie trudno zorientować się po filmiku, operujemy tym razem w Rzymie. Więcej na temat tej gry piszemy na osobnej stronie naszego portalu, polecamy zajrzenie tam, aby dowiedzieć się o niej więcej. Niestety, jak na razie nie jest możliwy download jakichkolwiek materiałów z tej gry.­

Podobne

 • Assassin's Creed: Brotherhood - zwiastun

  Ubisoft uraczył nas kolejnym zwiastunem do Assassin's Creed: Brotherhood. Do premiery pozostał już tylko miesiąc. Oczywiscie trzeba zaznaczyć, że mowa o premierze na Xbox.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - gameplay

  Gameplay Assassin`s Creed: Brotherhood to pokazany na targach E3 2010 pierwszy materiał wideo prezentujący rozgrywkę w nadchodzącej odsłonie serii. Towarzyszy mu komentarz w języku angielskim, zaś nawet jeśli ktoś nie zna języka, ma okazję zapoznać się z oprawą audiowizualną tego tytułu oraz interakcjami.

 • Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities - trailer

  Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities trailer to doskonale zrealizowany filmik, podsumowujący wątek fabularny drugiego, oficjalnego dodatku do gry Assassin’s Cree 2.

 • Assassin's Creed v1.02

  Patch aktualizuję grę Assassin's Creed do wersji 1.02 i przeznaczony jest do anglojęzycznej wersji gry.

 • Assassin's Creed Revelations v1.01 Patch

  Assassin's Creed Revelations v1.01 Patch to łatka, która usprawnia rozgrywkę oraz eliminuje szereg technicznych błędów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer