Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Arsenal of Democracy - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: BL-Logic
Licencja: Licencja
Data dodania: 16 luty 2010, 12:55
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4

Opis dodatku - Arsenal of Democracy - trailer

­Trailer Arsenal of Democracy to trwający niecałe dwie minuty filmik wideo, zapowiadający nową grę przeznaczoną dla prawdziwych strategów (jej szerszy opis znajduje się na osobnej stronie naszego portalu). Zobaczysz tu między innymi wybór czterech możliwych scenariuszy (w tym Kryzys Sueski), ekrany wyboru, dyplomacji, technologii i inne. Ten trailer Arsenal of Democracy ukaże Ci również mapę świata oraz używanie jej. Ten interesujący tytuł ukaże się pod koniec lutego 2010 roku i będzie dostępny wyłącznie na PC. Obejrzyj również filmik prosto z gry, który posiadamy na naszych stronach, aby zobaczyć więcej.

Podobne

 • Postal 2 - gameplay

  Jak widzimym, gameplay w Postal 2 jest podobny jak w pierwszej części. Przy użyciu całego bogatego arsenału broni znęcamy się nad napotkanymi ludźmi, niezależnie od tego, czy są to cywile, czy funkcjonariusze prawa.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Arsenal of Democracy - trailer