Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Army of Two: The 40th Day - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Electronic Arts
Licencja: Licencja
Data dodania: 25 styczeń 2010, 13:07
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Army of Two: The 40th Day - trailer

­Trailer do Army of Two: The 40th Day to trwający nieco ponad dwie minuty filmic reklamujący najnowszą grę EA. Obejrzyj go, jeśli chcesz zobaczyć, czego możesz spodziewać się po tym wydanym wyłącznie na konsole tytule. Trailer Army of Two ukaże Ci zniszczony potężnym kataklizmem Szanghaj, gdzie będziesz przemierzać ulice, poszukując osoby odpowiedzialnej za potężne zniszczenia. Szerszy opis tej gry znajduje się na osobnej stronie naszego portalu, mamy także drugi materiał wideo. To gameplay Army of Two, pokazujący, jak wygląda ta produkcja w praktyce. Jeśli rozważasz zakup tej gry, zajrzyj tam koniecznie.

Podobne

 • Army of Two: The 40th Day - gameplay

  Gameplay do Army of Two: The 40th Day to trwający ponad osiem minut filmik wideo, który ukaże Ci tą grę w praktyce.

 • Army of Two: The 40th Day -kody

  Kody do Army of Two: The 40th Day w ścisłym znaczeniu tego słowa nie istnieją.

 • Call of Duty: Modern Warfare 2 - VIDEORECENZJA

  Obejrzyj videorecenzję Call of Duty: Modern Warfare 2, przygotowaną specjalnie dla Ciebie przez redakcję naszego portalu. CoD: MW 2 to kolejna z serii doskonałych gier, w których wcielamy w żołnierza US Army.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Army of Two: The 40th Day - trailer