Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArmA II: Operation Arrowhead - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Bohemia Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 11 maj 2010, 13:41
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - ArmA II: Operation Arrowhead - trailer

­Trailer ArmA II: Operation Arrowhead to trwający ponad półtorej minuty materiał wideo, który jest zarazem, pierwszą filmową zajawką nadchodzącego rozszerzenia do ciepło przyjętej gry akcji. Obejrzyj ten trailer ArmA II: Operation Arrowhead , aby poczuć klimat nadchodzącej walki. Zobaczysz tu, czego możesz się spodziewać po akcji i jak została wykonana oprawa audiowizualna dodatku. Z pewnością nie będziesz zawiedziony jakością wykonania filmiku przy użyciu silnika gry. Możemy spodziewać się takiej samej jakości grafiki w samej grze, więc szykuje się naprawdę ciekawa pozycja. Planowany termin wydania dodatku tyo czerwiec 2010.

Podobne

 • Arma 2: Operation Arrowhead - Patch v1.52

  Patch do Arma 2: Operation Arrowhead to łatka, jaka z pewnością przyda się każdemu użytkownikowi tego tytułu. Wprowadza ona szereg poprawek, zmian i ulepszeń do zabawy, począwszy od silnika gry, skończywszy na misjach.

 • Arma 2: Operation Arrowhead v1.56 Patch

  Arma 2: Operation Arrowhead v1.56 patch to wydana przez producenta gry łatka, której celem jest likwidacja pojawiających się podczas zabawy bugów i niedopracowań.

 • Arma 2: Operation Arrowhead v1.55 - patch

  Patch Arma 2 to dość duża, ważąca prawie 250 MB łatka do gry, która jest niezbędna dla każdego jej posiadacza. Dlaczego?

 • ArmA 2 Trailer

  Zobacz trailer z ArmA 2 kontynuacji ciekawego tytułu ArmA: Armed Assault.

 • ArmA 2 - patch 1.05.

  Patch do gry Arma II to najnowsza łatka, oznaczona numerem 1.05. jest ona oczywiście do pobrania za darmo, a wprowadza masę zmian i ulepszeń w zabawie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: ArmA II: Operation Arrowhead - trailer