Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArmA 2 Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Bohemia Interactive Studio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09 lipiec 2009, 09:33
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 17

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - ArmA 2 Trailer

­­

­ArmA 2 to kontynuacja gry ArmA: Armed Assault, która odniosła dość duży sukces w 2007 roku. Jest to typowa strzelanka taktyczna, którą wyróżnia przede wszystkim duży realizm działań wojennych. Gra została stworzona przez Bohemia Interactive Studio, a więc twórców Operation Flashpoint w 2009 roku. Oprócz wersji na komputery wydano także ArmA 2 na PS3 oraz XBOX360. W grze kierujemy poczynaniami marines, którzy zostali wysłani by pomóc ogarniętej wojną domową republice i stanąć po stronie demokratów.


Dzięki oglądnięciu trailer z ArmA 2 można zobaczyć jak gra prezentuje się w rzeczywistości i dostrzec po jak rozległych terenach przyjdzie graczom toczyć batalię. Zapraszamy więc do oglądania ArmA 2 trailer, który jest dostępny w naszym serwisie, a który ujawnia wiecej szczegółów odnośnie samej gry. ­

­

­

Podobne

 • ArmA 2 kody

  ArmA 2 to kontynuacja gry ArmA: Armed Assault, która odniosła dość duży sukces w 2007 roku.

 • ArmA 2 Patch 1.02

  ArmA 2 to kontynuacja gry ArmA: Armed Assault, która odniosła dość duży sukces w 2007 roku.

 • ArmA II: Operation Arrowhead - trailer

  Trailer ArmA II: Operation Arrowhead to trwający ponad półtorej minuty materiał wideo, który jest zarazem, pierwszą filmową zajawką nadchodzącego rozszerzenia do ciepło przyjętej gry akcji. Obejrzyj ten trailer ArmA II: Operation Arrowhead , aby poczuć klimat nadchodzącej walki.

 • Arma 2: Operation Arrowhead v1.55 - patch

  Patch Arma 2 to dość duża, ważąca prawie 250 MB łatka do gry, która jest niezbędna dla każdego jej posiadacza. Dlaczego?

 • ArmA 2 - patch 1.05.

  Patch do gry Arma II to najnowsza łatka, oznaczona numerem 1.05. jest ona oczywiście do pobrania za darmo, a wprowadza masę zmian i ulepszeń w zabawie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: ArmA 2 Trailer