Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AQUA – Naval Warfare - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Games Distillery
Licencja: Licencja
Data dodania: 28 maj 2010, 11:00
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox
Liczba pobrań: 5

Opis dodatku - AQUA – Naval Warfare - trailer

AQUA – Naval Warfare to gra pozwalająca graczom wcielić się w kapitana morskiego krążownika, który sieje postrach na morzach i oceanach świata. W grze dostępna jest zarówno fabularna kampania dla pojedynczego gracza, jak i pełen przygód tryb multiplayer, który pozwala na grę z innymi graczami. Więcej szczegółów prezentuje AQUA – Naval Warfare trailer, który zdradza zarówn­o informacje odnośnie fabuły, jak i wyglądu gry. Trailer z AQUA – Naval Warfare powinien wystarczyć by przekonać się do tego tytułu i zdecydować się na jego download. 

 

Podobne

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.7

  Oto ostatni jak dotąd patch do gry akcji Call of Duty 4: Modern Warfare, kolejnej części najbardziej popularnej serii gier wojennych w historii.

 • GAMEPLAY - Call of Duty: Modern Warfare 2

  Gameplay gry Call of Duty: Modern Warfare 2, przygotowany przez nasza redakcję. Zobacz jak wygląda życie w wojsku i zostań prawdziwym żołnierzem.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.4

  Patch 1.4 do Call of Duty: Modern Warfare rozwiązuje kilka problemów takich jak nieprawidłowo funkcjonująca wyszukiwarka serwerów czy też problemy z celnością.

 • Call of Duty 4: Modern Warfare - patch 1.5

  Patch 1.5 do Modern Warfare eliminuje błędy związane z trybem multiplayer a także celnością broni. Warto więc go pobrać i zainstalować na swym komputerze gdy nie chcemy borykać się z niepotrzebnymi problemami w czasie rozgrywki.

 • Call of Duty: Modern Warfare 2 - VIDEORECENZJA

  Obejrzyj videorecenzję Call of Duty: Modern Warfare 2, przygotowaną specjalnie dla Ciebie przez redakcję naszego portalu. CoD: MW 2 to kolejna z serii doskonałych gier, w których wcielamy w żołnierza US Army.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: AQUA – Naval Warfare - trailer