Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Anno 1404 Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Ubisoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02 lipiec 2009, 13:19
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Anno 1404 Trailer

­­

Anno 1404 to kolejna odsłona cyklu gier strategiczno-ekonomicznych, które od ponad dekady cieszą się uznaniem graczy. Najnowsza, wydana wyłącznie na PC odsłona Anno 1404 przenosi nas w piętnasty wiek i daje możliwość wzięcia udziału bądź to w kampanii, bądź rozegrania „wolnego scenariusza”. Istnieje tu oczywiście i tryb multiplayer, który pozwoli Ci na zmierzenie się z innymi żywymi graczami.


Na naszych stronach dostępne jest demo Anno 1404, a tutaj przedstawiamy oficjalny trailer Anno 1404, który z pewnością zachwyci Cię wspaniałą oprawą audiowizualną. Jeśli znasz poprzednie odsłony cyklu, z pewnością zgodzisz się z opinią, że pod względem wykonania ta właśnie część cyklu prezentuje się najlepiej.

­­­

Podobne

 • Anno 1404 - patch 1.1

  Patch do Anno 1404, gry strategicznej, w której naszym zadaniem jest walka o nowe terytoria, a także umiejętne zarządzanie nimi. Zostań odkrywcą.

 • Anno 1404 - patch 1.2

  Dodatek do gry Anno 1404. Gracz przenosi sie w czasy wielkich odkryć, kampanii zdobywczych, podbija nowe lady, zdobywa nowe terytoria. Jedna z najbardziej znanych gier strategicznych w historii.

 • Anno 1404 v1.3 EU Patch

  Najnowszy patch Anno 1404 to łatka, która polecamy pobrać każdemu posiadaczowi gry. Dlaczego? Naprawia ona kilka irytujących problemów, na jakie można natknąć się podczas zabawy.

 • Anno 1404: Wenecja - trailer

 • Anno 2070 - Gameplay

  Opublikowany przez firmę Ubisoft gameplay, prezentuje jak będzie wyglądać rozgrywka w Anno 2070. Pozwala zapoznać się wstępnie z nowościami, jakie szykują dla nas twórcy ze studia Related Designs.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Anno 1404 Trailer