Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alien Shooter 2 teaser

Kategoria: Trailery
Producent: Sigma Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22 maj 2009, 19:47
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1279

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Alien Shooter 2 teaser

Oto oficjalny film prezentujący dynamiczną grę akcji Alien Shooter2!

Wcielamy się tu w bohatera osaczonego przez stada potworów. Jedynym Twoim przyjacielem jest tu tylko Twoja broń. Jeżeli spodoba Ci się poniższy filmik, ściągnij darmowe demo gry!

­­

Podobne

 • Alien Shooter 2 - gameplay

  Gameplay Alien Shooter 2 to trwający prawie trzy minuty filmik, który ukaże Ci, jak prezentuje się gra w praktyce

 • Alien Shooter - kody

  Kody do Alien Shooter to użyteczne cheaty, które pomogą Ci z pewnością w oczyszczaniu świata z obcych, nieproszonych gości. Możesz używać ich w dowolnym momencie gry – skutki działania będą natychmiast widoczne.

 • Alien Shooter: Vengeance - kody

  Kody do gry Alien Shooter: Vengeance to użyteczne cheaty, które pomogą Ci podczas zmagań z obcymi. Możesz wpisać je w dowolnym momencie podczas gry, a efekt zobaczysz natychmiast.

 • Alien Shooter: Vengeance - gameplay

  Gameplay Alien Shooter: Vengeance to trwający niemal dziesięć minut filmik, który ukaże Ci, jak prezentuje się rozgrywka w tej grze. Zobaczysz tu oprawę audiowizualną produkcji, możliwości walki, no i oczywiście przeciwników, których są niezliczone stado.

 • Alien Breed Evolution - Trailer

  Trailer Alien Breed Evolution pokazuje Ci nadchodzącą grę akcji, będącą remakiem klasycznej strzelaniny z 1991 – Alien Breed.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Alien Shooter 2 teaser

dodał: ~kamil97531 , 19.01.2010

hajne