Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alien Breed Evolution - Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Team 17
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 23 październik 2009, 13:04
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Alien Breed Evolution - Trailer

­Trailer Alien Breed Evolution pokazuje Ci nadchodzącą grę akcji, będącą remakiem klasycznej strzelaniny z 1991 – Alien Breed. Pierwsze sceny pokazują oryginał, kolejne – jak wyglądać będzie ten tytuł obecnie. trzeba przyznać, że choć przeniesiono akcję w pełen trójwymair, to jednak duch Alien Breed został zachowany. ­

Trailer Alien Breed Evolution pokazuje Ci bezpośredni gameplay z zabawy, który z pewnością spodoba się zarówno miłośnikom strzelanin, jak też i hack’n’slashów. Co do tego drugiego - choć nie walczymy tu bronią biała, to chodzi o to samo, czyli radosne eksterminowanie kolejnych fal wrogów.

Premiera tego tytułu przewidziana jest na pierwszy kwartał 2010 roku.­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Alien Breed Evolution - Trailer