Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Alan Wake

Kategoria: Trailery
Producent: Remedy Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 24 sierpień 2009, 10:04
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Trailer do Alan Wake

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/m-xaiMaru64&hl=pl&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/m-xaiMaru64&hl=pl&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>

Alan Wake to gra TPP tworzona przez Remedy Entertainment, znane choćby z serii Max Payne. Premiera gry zapowiedziana jest na wiosnę 2010 roku w wersji na Xbox 360, oraz prawdopodobnie na PC, chociaż w tej sprawie nie podjęto jeszcze ostatecznej decyzji. Niemniej jednak według ostatnich zapowiedzi wersja na komputery jest ciągle planowana. Ma to być gra akcji, będąca wirtualnym dreszczowcem, co prezentuje opublikowany trailer z Alan Wake. Przedstawia on zarys fabularny gry, a mianowicie podróż głównego i tytułowego bohatera z żoną do miasta Bright Falls, gdzie jego ukochana znika. W Alan Wake trailer przedstawia doskonały klimat gry, który ma stanowić o sile tego tytułu, dlatego warto go obejrzeć w oczekiwaniu na premierę gry.

Podobne

 • Alan Wake - gameplay

  Alan Wake to nadchodząca wielkimi krokami gra akcji, tworzona przez studio odpowiedzialne za serię Max Payne.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Alan Wake