Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Age of Decadence - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Iron Tower Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 05 styczeń 2010, 10:38
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Age of Decadence - trailer

­The Age of Decadence to gra cRPG osadzona w post apokaliptycznym świecie inspirowanym upadkiem Cesarstwa Rzymskiego. W grze możemy spotkać się z drobnymi elementami świata fantasy, jednak zostały one zepchnięte na drugi plan. System walki w grze został zrealizowany w turach, co przypadnie do gustu fanom tego typu rozwiązania. Warto obejrzeć dostępny już Age of Decadence trailer, który zdradza masę szczegółów o grze i wyjaśnia jej skomplikowaną fabułę. The Age of Decadence trailer za free możecie obejrzeć poniżej.

Podobne

 • Age of Decadence - gameplay

  The Age of Decadence to gra cRPG osadzona w post apokaliptycznym świecie inspirowanym upadkiem Cesarstwa Rzymskiego.

 • Dragon Age - Przebudzenie - trailer

  Trailer Dragon Age – Przebudzenie to materiał filmowy reklamujący oficjalny dodatek do jednej z najlepszych – o ile nie najlepszej - gry rpg ostatnich lat.

 • Age Of Dreams Trailer

  Oto oficjalny trailer gry akcji Age of Dreams!

 • Age of Empires online - trailer

  Trailer Age of Empires to krótki, trwający nieco ponad minutę materiał wideo, który pokazuje, jak prezentować się będzie klasyczna strategia czasu rzeczywistego, przeniesiona w realia sieciowe.

 • Dragon Age 2 - trailer

  Pierwszy zwiastun z zapowiedzianej na 2011 rok drugiej część jednego z najlepszych RPG. Dragon Age 2 trailer prezentuje scenę walki głównego bohatera, którym przyjdzie nam grać w najnowszym wydaniu gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Age of Decadence - trailer