Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stronghold 2 spolszczenie

Kategoria: Spolszczenia
Producent: FireFly Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07 lipiec 2009, 11:37
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 6262

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Stronghold 2 spolszczenie

­Stronghold 2 to ciesząca się sporym uznaniem graczy strategia czasu rzeczywistego, która pozwala na wcielenie się we władcę feudalnej krainy. Prócz rozbudowy kraju toczymy tu równie często wojny z sąsiadami. Piszemy na ten temat więcej na tej stronie (link). Wspominamy tam również, że niektórym fanom tego tytułu nie wystarczało oficjalne spolszczenie, stworzyli swoje.


Przedstawiamy więc oficjalne spolszczenie do Stronghold 2. Wystarczy je pobrać, zainstalować i już można cieszyć się nowymi dialogami (jeżeli miało się polską wersję) lub też językiem polskim (jeśli miało się wersję anglojezyczną). Spolszczenie Stronghold 2 jest oczywiście darmowe. Możesz pobrać je w każdej chwili, bez konieczności uiszczenia opłaty. Spolszczenie Twierdza 2 z pewnością uatrakcyjni zabawę.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Stronghold 2 spolszczenie

dodał: ~ktośktochcespolszczeniedotwierd , 01.06.2012

dlaczego zajmuje 1 mb ?\\nw necie widziałem coś poza 200 mb...