Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sid Meier's Civilization III Spolszczenie

Kategoria: Spolszczenia
Producent: Firaxis Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08 lipiec 2009, 08:32
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2976

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Sid Meier's Civilization III Spolszczenie

­Choć trzecia odsłona strategii turowej wszech czasów – czyli CIVILIZATION - ukazała się również w języku polskim, fani gry postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i niezależnie od oficjalnej polonizacji tytułu zrobili swoje własne spolszczenie Civilization 3. Jeśli jesteś ciekaw, czym różni się ono od oficjalnego, nie ma nic prostszego, aby to sprawdzić.

Pobierz po prostu spolszczenie do Civilization 3. Jest ono całkowicie darmowe i łatwe do zainstalowania. Radzimy jednak przed użyciem go wykonać kopię zapasową oficjalnego tłumaczenia – jeśli nie spodoba Ci się nowe, zawsze będziesz mógł do niego wrócić. Prócz tego tutaj możesz również co jakiś czas sprawdzać, czy nie wyszło nowe tłumaczenie.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Sid Meier's Civilization III Spolszczenie