Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bioshock 2 - spolszczenie

Kategoria: Spolszczenia
Producent: 2K Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 14 kwiecień 2010, 10:51
Rozmiar: 621.47 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2215

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Bioshock 2 - spolszczenie

Spolszczenie Bioshock 2 to łatka dla każdego posiadacza oryginalnej wersji tego tytułu. Ten patch polonizujący do Bioshock 2 został stworzony i wydany przez polskiego edytora gry, czyli firmę Cenega. Możesz pobrać go w każdej chwili i zainstalować, dzięki czemu w grze wszystkie angielskie napisy zostaną zastąpione polskimi.

Jednak jeśli chcesz mieć spolszczenie do Bioshock 2, musisz najpierw pobrać patch do gry. Znajduje się ona na osobnej stronie naszego portalu i jest również do pobrania za darmo. To spolszczenie do Bioshock 2 jest przygotowane dla obu trybów zabawy, czyli single i Multi. Wprowadza polskie fonty, dlatego też wszystkie dialogi przetłumaczone są doskonale, podobnie jak i napisy w grze.  Ten dodatek Bioshock 2 przyda się szczególnie tym graczom, którzy nie znają zbyt dobrze angielskiego.
Dodatkową atrakcją wnoszoną przez patch Bioshock 2 jest polska instrukcja do gry. Tak więc nie wahaj się, tylko pobierz ten patch spolszczający Bioshock 2.

Podobne

 • Spolszczenie dema do BioShock

  Patch spolszczający do wersji demonstracyjnej gry Bioshock. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć z polskich napisów i polskiego menu w grze.

 • Bioshock 2

  Gameplay Bioshock 2 to materiał wideo, który ukaże Ci, jak prezentuje się długo oczekiwana kontynuacja hitu sprzed dwóch lat.

 • BioShock 2 v1.4 Patch

  Najnowszy patch Bioshock 2 to łatka, która przyda się każdemu posiadaczowi tej gry

 • BioShock Patch 1.1 PL

  Patch w wersji 1.1 do polskiej edycji gry Bioshock, dzięki któremu gra stanie się jeszcze przyjemniejsza.

 • Trailer do Bioshock 2

  Pierwszy, najnowszy trailer przedstawiający grę Bioshock 2.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Bioshock 2 - spolszczenie