Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Polski lektor dla Akademii Marynarki Wojennej

Kategoria: Spolszczenia
Producent: NMidway Modders
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15 marzec 2010, 10:39
Rozmiar: 348 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 754

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Polski lektor dla Akademii Marynarki Wojennej

Plik zawiera kompletne spolszczenie wszystkich jedenastu odcinków Akademii Marynarki Wojennej w grze Battlestations Midway. Po zainstalowaniu zamiast angielskiego lektora pojawia się polski lektor. Szczególnie polecane dla początkujących, zawiera szereg wykładów i przykładów używania jednostek, komend i broni w grze. Polski lektor - w przeciwieństwie do angielskiego - nie podaje błędnych informacji - których kilka znalazło się w angielskim tutorialu, oraz podaje kilka ciekawych tricków, których z kolei w angielskim tutorialu nie ma. Po prostu pobierz, zainstaluj korzystając z dołączonego Installera i korzystaj.

Akademia Marynarki Wojennej to cykl wykładów zaznajamiających gracza z klawiszologią gry i komendami taktycznymi.

Polski lektor do Akademii Marynarki Wojennej może być zainstalowany i działa niezależnie od innych dodatków do gry.

Podobne

 • Sacred 2: Fallen Angel Polski Trailer

  Polski zwiastun z gry Sacred 2: Fallen Angel prezentujący piękny świat w jakim przyjdzie nam grać.

 • Ikariam - Mapa Sojuszu

  Mapa Ikariam dla sojuszu to narzędzie online do tworzenia mapy, na której widoczni są wszyscy sojusznicy, ew. członkowie akademii, przyjaciele, wrogowie itp. Każdy typ gracza jest oznakowany innym kolorem.

 • MPPL 10

  MPPL10 to polski dodatek do FIFA 10. Jest on do pobrania dla każdego miłośnika tej gry. A co nowego wnosi on do gry? Ten darmowy dodatek MPPL 10 uaktualnia zespoły ekstraklasy, wprowadza prawdziwy system rozgrywek, stadiony zespołów ekstraklasy i nowe piłki.

 • Heroes of Might & Magic V: Hammers of Fate - polski patch

  Poprawiający bugi w Heroes of Might & Magic V: Hammers of Fate patch 2.0.1, wydany również do polskiej wersji gry, znacznie usprawnia rozgrywkę w Kuźni Przeznaczenia.

 • Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East - patch v.3.1

  Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East to drugi oficjalny dodatek do podstawowej wersji gry, którego polski podtytuł to „Dzikie Hordy”. Dodatek ten ukazał się w 2007 roku, a w naszym kraju został wydany rok później. Do jego uruchomienia na szczęście nie jest wymagane posiadanie Heroes of Might & Magic V.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Polski lektor dla Akademii Marynarki Wojennej