Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mapy do World in Conflict

Kategoria: Rozszerzenia
Producent: Massive Entertainment
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 30 wrzesień 2009, 11:25
Rozmiar: 80.14MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 767

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Mapy do World in Conflict

Lubisz grac w World in Conflict? Jeśli tak, zapewne ukończyłeś już kampanię dla jednego gracza i ustaliłeś losy świata, a następnie wziąłeś się za tryb multiplayer. Jednak i on po jakimś czasie nie stanowi dla Ciebie tajemnic – wszystkie dostępne lokacje znasz już na pamięć. Jak zmienić ten stan rzeczy? Rozwiązaniem są mapy World in Conflict. Te całkowicie nowe lokacje zostały opracowane zarówno przez wydawcę gry, jak też i jej zagorzałych fanów. Efekty ich pracy możesz mieć i Ty. Pobierz całkowicie za darmo mapy World in Conflict i ciesz się nowymi polami bitew w tej świetnej grze strategicznej! Od tej chwili gra nabierze więcej kolorów.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mapy do World in Conflict