Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mapy do Warcraft III: The Frozen Throne

Kategoria: Rozszerzenia
Producent: Blizzard
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 12 sierpień 2009, 09:00
Rozmiar: 410 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3480

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Mapy do Warcraft III: The Frozen Throne

Mapy do Warcrafta III  Frozen Throne to dodatek niezbędny dla każdego miłośnika gry, któremu mało kampanii singlowej, wolnych scenariuszy a nawet trybu multiplayer. Nowe mapy do gry dadzą Ci możliwość stoczenia bitew we wszystkich trybach i z pewnością uatrakcyjnią zabawę. Możesz pobrać je bez konieczności uiszczania jakiejkolwiek opłaty.

W sieci znajdziesz również mnóstwo innych dodatków do Warcraft 3 Frozen Throne, jak na przykład mody czy jeszcze inne mapy. Natomiast na naszych stronach znajdziesz kody do Warcraft III Frozen Throne oraz patch potrzebny do prawidłowego funkcjonowania tego tytułu. Oczywiście wszystko to jest do pobrania z naszych stron całkowicie za darmo – nie musisz nic płacić!

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mapy do Warcraft III: The Frozen Throne