Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mapy do Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Kategoria: Rozszerzenia
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 29 wrzesień 2009, 09:54
Rozmiar: 4.58 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 263

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Mapy do Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Lubisz agenta Fishera? Skradałeś się z nim po dżunglach i przemierzałeś siedziby tej czy innej organizacji? Świetnie. Nie masz dość trybu multiplayer, ale brak Ci powiewu świeżości w nim? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – mapy Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow. Możesz pobrać je za darmo z naszych stron, dodać do gry i stanąć do wyzwań na całkowicie nowych terenach. Mapy do Pandora Tomorrow pozwolą Ci na kolejne godziny tej świetnej, wciągającej rozrywki.
Oczywiście te mapy przeznaczone są wyłącznie do trybu multiplayer – nie zostaną włączone do kampanii singlowej, nie będziesz więc mógł natknąć się na nie w głównej linii fabularnej gry.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mapy do Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow