Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mapy do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Kategoria: Rozszerzenia
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 28 wrzesień 2009, 13:20
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 8599

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Mapy do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Mapy Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory znacznie uatrakcyjniają zabawę w trybie multiplayer. Są one właśnie przeznaczone do trybu gry wieloosobowej i możesz dzięki nim toczyć całkowicie nowe rozgrywki. Jeżeli więc mało Ci przygód agenta Fishera i chcesz więcej zabawy w klimacie gry, ściągnij nowe mapy do Chaos Theory i ruszaj do walki/współpracy z innymi graczami.
Oczywiście te dodatkowe mapy są do ściągnięcia z naszych stron całkowicie za darmo, podobnie jak i inne dodatki do gry (kody i dodający dwie mapki patch). Jeśli chcesz więc posiadać rozbudowaną wersję gry, pobierz je wszystkie za darmo i ciesz się świetną zabawą, jaką daje ten tytuł.

Podobne

 • Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Kody do Splinter Cell: Chaos Theory kody to rzecz, która pozwoli Ci ukończenie gry bez problemu. Aby wprowadzić kody Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory, musisz dokonać modyfikacji jednego z plików.

 • Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Patch Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory to prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy preferują tryb rozgrywki multiplayer. Łatka dodaje dwie nowe mapy do gry co-op: UN Headquaters oraz Nuclear Plant.

 • Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - kody

  Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction w ścisłym znaczeniu tego słowa nie istnieją. Mamy jednak dla Ciebie kilka porad do gry, które z pewnością Ci w niej pomogą. To jedyne cheats Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction dostępne dla gry.

 • Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - patch

  Łatka do gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, która poprawia kilka błędów i niedopatrzeń wersji podstawowej, w tym m. in. poprawę obsługi kart graficznych, a także trybu multiplayer.

 • Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

  Patch Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow jest rzeczą niezbędną dla posiadaczy tego tytułu, a zwłaszcza dla miłośników zabawy wieloosobowej przez sieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mapy do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory