Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dodakowe misje do The Settlers 5: Dziedzictwo Królów

Kategoria: Rozszerzenia
Producent: Blue Byte
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 03 sierpień 2009, 11:22
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 11

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Dodakowe misje do The Settlers 5: Dziedzictwo Królów

The Settlers Dziedzictwo Królów Misje Dodatkowe to dodatek do piątej odsłony klasycznej serii strategii ekonomicznych. Ten dodatek The Settlers 5 pozwala nam na kontynuowanie historii z podstawki, gdzie naszym głównym przeciwnikiem był Kerberos. Niestety, download The Settlers 5 – Misje Dodatkowe w wersji demonstarcyjnej nie jest możliwy. Jeżeli jednak podobało Ci się The Settlers 5 Heritage of Kings, po prostu musisz mieć ten tytuł. Otrzymasz tu nową kampanię oraz wiele map do gry singlowej i multiplayer. Misje Dodatkowe to naprawdę duże rozszerzenie – sama kampania liczy sobie kilkanaście scenariuszy.


Na tym nie koniec. Misje Dodatkowe wnoszą do gry nowe jednostki – na przykład złodzieja, czy zwiadowcę. Ciekawą umiejętnością złodzieja jest zdolność infiltracji terytorium wroga i podkładanie na nim ładunków wybuchowych. Takie akcje dywersyjne mogą mieć dość znaczący wpływ na układ sił w grze i łańcuch produkcyjny przeciwnika. W dodatku do gry odnajdziesz również możliwość budowania mostów, co znacznie ulepsza komunikację. Na tym nie koniec nowości. Dodatek daje nam do dyspozycji nowe budynki do zbudowania, a także rodzaje terenów, jakich wcześniej w The Settlers nie widzieliśmy. Mamy tu między innymi bagna, wzgórza oraz wrzosowiska.


Jeśli więc jesteś fanem serii, jak widzisz – musisz mieć ten dodatek bez dwóch zdań. Jeśli zdawało Ci się dotąd, że Dziedzictwo Królów jest świetne, po zainstalowaniu dodatku będzie po prostu uważać, że jest ono genialne. Jeśli zaś nie znasz jeszcze tej odsłony The Settlers, zapraszamy na nasze strony, skąd możesz pobrać wersję demo The Settlers 5. Umożliwi Ci ona naukę reguł rządzących grą oraz da dwie mapy do grywalnej zabawy.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dodakowe misje do The Settlers 5: Dziedzictwo Królów

dodał: ~Joke , 27.02.2010

Jak to pobrać?\n