Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mapy do Star Wars Jedi Knight 2

Kategoria: Rozszerzenia
Producent: Raven Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21 lipiec 2009, 11:09
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 734

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Mapy do Star Wars Jedi Knight 2

­ ­

Star Wars Jedi Knight 2 d­oczekała się różnych dodatków robionych przez fanów. Zaliczamy do nich przede wszystkim mody oraz mapy. Przedstawiamy tu do pobrania kilka z nich. Są one niezależne od głównej linii fabularnej gry i służą rozgrywce zarówno w trybie singlowym, jak i multiplayera. Każda mapa do Star Wars Jedi Knight 2 została stworzona przez anglojęzycznych użytkowników programu, więc na wszelki wypadek zmień język gry, nim uruchomisz ją. Mapy Star Wars Jedi Knight 2 to dodatki, które są do pobrania całkowicie za darmo i z pewnością spodobają się każdemu miłośnikowi serii. Zobacz pełny opis gry Star Wars Jedi Knight 2 na naszym portalu.

Jeśli posiadasz pełną wersję gry, pobierz mapę/mapy i umieść je w katalogu z modami. A potem? Cóż, pozostaje tylko życzyć Ci dobrej zabawy. Dstępne dodatki to: Chicago Streets Map i Pyramids of the Sith 2 Map

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Mapy do Star Wars Jedi Knight 2