Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sid Meier's Civilization III nowe scenariusze

Kategoria: Rozszerzenia
Producent: Firaxis Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08 lipiec 2009, 08:55
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 673

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Sid Meier's Civilization III nowe scenariusze

Civilization 3 przyzwyczaiła graczy serii nie tylko do budowania historii od nowa, ale również po raz pierwszy pojawiają się tu specjalnie opracowane scenariusze, z występującymi wyłącznie w nich budynkami, jednostkami i nacjami. Poza tym co jakiś czas wychodziły dodatki do Civilization 3. Otrzymywaliśmy w nich prócz modyfikacji zasad, jednostek i budynków również dodatkowe scenariusze Civilization 3. Nadto fani sami tworzyli swoje i publikowali je do darmowego pobrania w sieci.


Jeśli jednak wciąż Ci mało nowych, możesz pobrać pakiet czterdziestu pięciu dodatkowych scenariuszy, które pozwolą Ci na setki godzin specjalnie przygotowanej dla Ciebie zabawy. Dla szybszego ściągania podzielono je na trzy spakowane części.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Sid Meier's Civilization III nowe scenariusze