Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fifa 09 Ekstraklasa Logopack

Kategoria: Rozszerzenia
Producent: EA Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 13 lipiec 2009, 15:29
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3827

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Fifa 09 Ekstraklasa Logopack

­Ekstraklasa Logopack to zestaw herbów drużyn, które możemy dodać do gry Fifa 2009. Uatrakcyjniają one wizualnie rozgrywkę, ponieważ od momentu wprowadzenia pliku do wszystkie loga klubów będą zgodne ze stanem faktycznym.

Dzięki temu zabawa stanie się jeszcze bardziej realistyczna i przynosić będzie więcej emocji. To mały dodatek, bez którego jednak nie może się obejść żaden fan Fify. A jeśli jeszcze nie masz FIFA 09, możesz pobrać z naszych stron oficjalne demo gry. Pozwoli Ci ono na rozegranie czterominutowego meczu, zaś do wyboru otrzymasz sześć zespołów klubowych. Jeśli lubisz gry sportowe, a zwłaszcza piłkę nożną, z pewnością Fifa 09 przypadnie Ci do gustu.

­

Podobne

 • FIFA 09 Patch 1

  Pierwsza poprawka do gry FIFA 09 przeznaczona dla europejskiej wersji gry. Jest niezbędna do gry poprzez Internet.

 • Kody do FIFA Manager 09

  Kody do Fifa Manager 09 posłużą Ci do natychmiastowego, pokaźnego powiększenia stanu Twego konta.

 • FIFA 09 Patch 2

  Drugi patch do gry FIFA 09 przeznaczony dla europejskiej wersji gry. Eliminuje błędy wykryte przez graczy podczas rywalizacji online.

 • FIFA Manager 09 Patch 3

  Najnowszy patch do FIFA Manager 09 zawiera cały szereg zmian i aktualizacji gry. Jest on niezbędny, by w pełni cieszyć się tym tytułem.

 • Stadion Legii Warszawa do FIFA 09

  Dodatkowy stadion zespołu Legia Warszawa do gry FIFA 09.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Fifa 09 Ekstraklasa Logopack

dodał: ~darek , 31.01.2010

blagam powiccie jak sie dodaje patche i gdzie??

dodał: ~dawid1149 , 22.09.2009

jak sie dodaje patche