Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sid Meier's Civilization IV: Warlords

Kategoria: Rozszerzenia
Producent: Firaxis Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08 lipiec 2009, 09:56
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 13

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Sid Meier's Civilization IV: Warlords

­Civilization 4 okazała się hitem, który nabyły miliony graczy na całym świecie. Niesamowita rozgrywka wciągała na długie godziny – niejeden gracz zarywał noce przy tym tytule. Jednak choć mechanika i zasady gry są naprawdę wspaniałe, to jednak pozostawało sporo niewykorzystanego potencjału. Dlatego też krótko po premierze - przeznaczonej wyłącznie na PC gry Civilization 4 – doczekaliśmy się pierwszego dużego dodatku. Zwie się on Civilization IV Warlords. Jeśli posiadasz pełną wersję gry, możesz wykonać download Civilization 4 Warlords w wersji demonstracyjnej i zobaczyć, co wnosi nowego do gry.


Civ 4 Warlords, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na działaniach militarnych. Pojawia się nowy typ Wielkiego Człowieka – Wielki Przywódca. Download Civilization IV Warlords ukaże Ci zasady jego powstawania. Za każdą stoczoną i wygrana przez Twe jednostki walkę otrzymujesz punkty „budowy” Przywódcy, zaś osiągnięcie ustalonej sumy powoduje jego pojawienie się w dowolnym mieście. Może on zostać jego mieszkańcem, dodając punkty doświadczenia produkowanym tam jednostkom lub dołączyć do dowolnie wskazanego oddziału, który natychmiast zyskuję doświadczenie. Prócz tego wydany także w wersji pl dodatek Civilization IV Warlords wprowadza do gry sześć nowych cywilizacji oraz kilku nowych liderów do już istniejących. Poajwiają się także właściwe dla każdej nacji Unikalne Budynki, nowe cuda świata oraz ważną opcję w dyplomacji – wasalizm. Jest to dość istotna zmiana, mająca olbrzymi wpływ na całą rozgrywkę.


Ciekawią Cię pozostałe zmiany? Sprawdź je samemu. Download Civilization IV Warlords w wersji demonstracyjnej nic nie kosztuje. Niestety, pełny dodatek Civilization IV Walords nie jest free. Wierzcie jednak, że wart jest on każdej zainwestowanej złotówki. Podobnie jak i pełna wersja gry, Civilization IV Warlords działa z Windows Vista. Nie powinno też być problemów z uruchomieniem dodatku Civilization IV Warlords z Windows 7. Oczywiście gra wyszła tylko w wersji przeznaczonej na komputery, dlatego też nie pograją w Civilization 4 posiadacze ps3 (na przykład).


Jeśli masz już pełną wersję dodatku, pobierz koniecznie patch Civilization 4 Warlords – możesz znaleźć go na naszych stronach. Szukając innych dodatków wpisuj nazwę uważnie, gdyż często szukający materiałów do Civilization 4 Warlords wpisują błędne frazy” „civilisation 4” oraz „civilization4”. A szukać możesz między innymi kodów do gry. Mamy kody Civilization 4 Warlords na naszych stronach, więc oszczędzimy Ci czasu na poszukiwania.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Sid Meier's Civilization IV: Warlords