Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beyond the Sword

Kategoria: Rozszerzenia
Producent: Firaxis Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21 maj 2009, 12:31
Rozmiar: 718 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 424

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis dodatku - Beyond the Sword

Pobierz wersję demonstracyjną olbrzymiego rozszerzenia do strategii wszechczasów - Civilization IV: Beyond the Sword!

Beyond the Sword to drugie rozszerzenie do Civilization IV, które wnosi do gry całą masę istotnych zmian. Jest to jedno z największych rozszerzeń w historii gier komputerowych. Wnosi do zabawy nowe cywilizacje, jednostki, budynki, technologie i Cuda Świata. Nadto pojawia się szesnastu nowych przywódców - nacji będących wcześniej w grze, jak też i nowych cywilizacji.

W Beyond the Sword otrzymujesz również kilkanaście scenariuszy, które pokażą Ci, jak można zmodyfikować tą grę. Przeniesiemy się w kosmos, kolonizując galaktyki, cofniemy do czasów starożytnych, możemy również grać w wersję rozszerzoną - gdzie zabawa nie kończy się na wystrzeleniu statku kosmicznego. Mamy tu nawet strategię taktyczną, gdzie sterujemy pojedyńnzymi żołnierzami w dziwnym świecie!

Jeżeli lubisz Civilization - musisz mieć ten dodatek!!!

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Beyond the Sword