Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sins of a Solar Empire - mod

Kategoria: Pozostałe
Producent: Ironclad Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 02 luty 2010, 14:14
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 731

Opis dodatku - Sins of a Solar Empire - mod

Sins of a Solar Empire mods to propozycja dla graczom, którym znudziła się już podstawowa wersja gry i potrzebują nowych wrażeń. Mody dodają cała masę nowości do rozgrywki, a najpopularniejszy Sins of a Solar Empire mod, o nazwie Star Wars – Requiem, aż 2 nowe rasy, 7 fregat, 4 statki kosmiczne, 8 nowych statków matek, oraz krążowników i całą masę innych bonusów dla których warto go mieć.

Podobne

 • Sins of a Solar Empire - gameplay

  Chcesz zobaczyć jak prezentuje się jedna z ciekawszych strategii osadzonych w realiach kosmicznych? Jeśli tak, to gameplay z Sins of a Solar Empire jest właśnie dla Ciebie.

 • Sins of a Solar Empire: Entrenchment - gameplay

  Sins of a Solar Empire: Entrenchment gameplay to kolejny darmowy filmik, dostępny w naszym serwisie, który prezentuje możliwości pierwszego z czterech oficjalnie zapowiedzianych rozszerzeń do podstawowej wersji gry.

 • Sins of a Solar Empire - trailer

  Sins of a Solar Empire trailer to doskonałe wprowadzenie do gry, w którym otrzymujemy podstawowe informacje, o świecie, a raczej wszechświecie, w którym przyjdzie nam zmagać się o przetrwanie.

 • Sins of a Solar Empire: Entrenchment - trailer

  Sins of a Solar Empire: Entrenchment trailer to oficjalny filmik z gry, który jednak nie zdradza nam zbyt wiele szczegółów odnośnie zmian w tym rozszerzeniu.

 • Sins of a Solar Empire - patch

  Patch do Sins of a Solar Empire


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Sins of a Solar Empire - mod