Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sins of a Solar Empire - mapy

Kategoria: Pozostałe
Producent: Ironclad Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 02 luty 2010, 14:10
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 261

Opis dodatku - Sins of a Solar Empire - mapy

Producent gry Ironclad Games dba o graczy  i co jakiś czas wydaje kolejne dodatki do niej, w najróżniejszych postaciach. Oprócz czterech oficjalnych rozszerzeń, z których jedno jest już na rynku, edytorów, mamy także Solar of a Empire maps, będący zbiorem dodatkowych map do gry, przedłużających jej żywotność i to znacznie. Nowe Sins of a Solar Empire map na pewno się wam spodobają, jeżeli jesteście fanami tej gry to musicie je mieć.

Podobne

 • Sins of a Solar Empire - mod

  Sins of a Solar Empire mods to propozycja dla graczom, którym znudziła się już podstawowa wersja gry i potrzebują nowych wrażeń.

 • Sins of a Solar Empire - gameplay

  Chcesz zobaczyć jak prezentuje się jedna z ciekawszych strategii osadzonych w realiach kosmicznych? Jeśli tak, to gameplay z Sins of a Solar Empire jest właśnie dla Ciebie.

 • Sins of a Solar Empire: Entrenchment - gameplay

  Sins of a Solar Empire: Entrenchment gameplay to kolejny darmowy filmik, dostępny w naszym serwisie, który prezentuje możliwości pierwszego z czterech oficjalnie zapowiedzianych rozszerzeń do podstawowej wersji gry.

 • Sins of a Solar Empire - trailer

  Sins of a Solar Empire trailer to doskonałe wprowadzenie do gry, w którym otrzymujemy podstawowe informacje, o świecie, a raczej wszechświecie, w którym przyjdzie nam zmagać się o przetrwanie.

 • Sins of a Solar Empire: Entrenchment - trailer

  Sins of a Solar Empire: Entrenchment trailer to oficjalny filmik z gry, który jednak nie zdradza nam zbyt wiele szczegółów odnośnie zmian w tym rozszerzeniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Sins of a Solar Empire - mapy