Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quake 4 - mapy

Kategoria: Pozostałe
Producent: Raven Software
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 07 wrzesień 2009, 12:13
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 609

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Quake 4 - mapy

Quake 4 to czwarta część jednego z najlepszych FPS w historii. Tym razem gra została stworzona przez studio Raven Software, we współpracy z id Software i wydana w 2005 roku. Główną zaletą najnowszej odsłony Quake jest doskonała oprawa graficzna, która działa w oparciu o silnik id Tech 4, znany choćby z gry Doom 3, który został dodatkowo podrasowany. Quake 4 przypomina bardziej drugą część serii i skupia się tym razem przede wszystkim na rozgrywce dla pojedynczego gracza.

Gra jest bardzo popularna i ciągle rozwijana dlatego warto pobrać mapy do Quake 4, które bardzo często dodatkowo przedłużają żywotność gry. Instalacja Quake 4 maps jest bardzo prosta i nie powinna nikomu sprawić zbyt wielu problemów. W Quake 4 mapy dostępne są zwłaszcza dla trybu multiplayer, dzięki czemu gra nie jest nudna i ciągle zaskakuje czymś nowym.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Quake 4 - mapy