Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Mirror's Edge

Kategoria: Pozostałe
Producent: Digital Illusions/EA DICE
Licencja: Licencja
Data dodania: 28 wrzesień 2009, 09:54
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Trailer do Mirror's Edge

­Trailer Mirror’s Edge ukaże Ci oficjalny filmik prezentujący tą dynamiczną, niezwykłą grę akcji, w której przeżyci nie zależy od szybkości naciskania spustu, a od umiejętności szybkiego pokonywania przeszkód. Jeśli masz tą grę, być może zainteresują Cię dodatki Mirror’s Edge, które mamy na swoich stronach, a które do pobrania są za darmo.

Jeśli natomiast masz problemy z przejściem tego tytułu, mamy kody do Mirror’s Edge (ten dodatek Mirror’s Edge wymaga zrobienia kopii zapasowej pliku – pamiętaj o tym!). Gdy nie chcesz używać oszustw, na oficjalnej stronie gry znajdziesz poradnik Mirror’s Edge, dzięki któremu tytuł ten nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic.
­

Podobne

 • Kody do gry Mirror's Edge

  Kody do gry Mirror's Edge

 • Mirror's Edge Patch 1.01

  Aktualizacja do wersji 1.0.1 eliminuje potencjalny problem, który może zawiesić komputer, jeśli obsługiwany jest system PhysX.

 • MotorStorm: Arctic Edge - trailer

  Trailer przedstawiający Motorstorm: Arctic Edge prezentuje dynamiczne wyścigi rajdowe na PS2, w których przyjdzie nam walczyć z innymi rajdowcami w trudnym górskim terenie, w dodatku na ośnieżonych stokach.

 • Black Mirror 3 - trailer

  Trailer Black Mirror 3 to filmik, który kojarzyć się może z jakimś horrorem. Nagranie to wykonane jest podobnie do koszmaru sennego, w którym widzimy przerażające sceny.

 • The Black Mirror II

  Wypuszczony niedawno przez wydawców The Black Mirror II trailer zapowiada grę i przedstawia fragmenty scenerii, na jaką natrafimy w czasie rozgrywki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Mirror's Edge