Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gameplay do Mafia 2

Kategoria: Pozostałe
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 30 lipiec 2009, 12:06
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis dodatku - Gameplay do Mafia 2

Gameplay gry Mafia 2 ukazuje nam wyczekiwany tytuł w akcji – nie jest to film reklamowy, a zapis video samej rozgrywki. Widzimy tu głownego jej bohatera – Vito Scalettiego, monumentalne Empire City (czyli alternatywny Nowy Jork), model jazdy autem, scenki animowane, dialogi z bohaterami niezależnymi oraz ogólne środowisko gry.

Mafia II gameplay ukaże Ci również sól gry, czyli dynamiczną strzelaninę na dachu jednego z wieżowców, co ukaże Ci równocześnie system obrażeń oraz celowania, a także strzelania z zza osłony i wychylania się. Zobaczysz tu także interaktywne, podatne na zniszczenie środowisko gry.

Po obejrzeniu tego filmiku zapewne stwierdzisz, że naprawdę warto czekać na dzień premiery gry.­

­

Podobne

 • Mafia Wars - gameplay

  Gameplay Mafia Wars to trwający ponad piec minut materiał wideo, który prezentuje Ci, jak wygląda w praktyce ta popularna gra dostępna przez przeglądarki i portale społecznościowe.

 • Spolszczenie do Mafia

  Plik spolszczający grę Mafia: The City of Lost Heaven.

 • Save 100% do Mafia

  Ponad sto savów do gry - Mafia ukończona na 100.

 • Mafia Patch 1.2 PL

  Poprawka do polskojęzycznej wersji gry Mafia: The City of Lost Heaven. Patch poprawia obsługę kart ATI Radeon oraz dodaje wsparcie dla funkcji Force Feedback.

 • Mafia Patch 1.2 ENG

  Poprawka do angielskojęzycznej wersji gry Mafia: The City of Lost Heaven. Patch poprawia obsługę kart ATI Radeon oraz dodaje wsparcie dla funkcji Force Feedback.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Gameplay do Mafia 2

dodał: ~uszy11 , 10.01.2010

ta gra jest bardzo zaczepista musze ją ściongnoć i pykać jak nawalony przeszłem jedynke i przejde dwujke