Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIFA Manager 07 trainer

Kategoria: Pozostałe
Producent: Sports Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 wrzesień 2009, 11:14
Rozmiar: 16,5 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1504

Opis dodatku - FIFA Manager 07 trainer

FIFA Manager 07 +2 trainer spakowany zajmuje tylko 16,5KB, za to może nam znacznie ułatwić rozgrywkę. Po uruchomieniu go, możemy w grze zdobyć dodatkowe fundusze przez naciśnięcie F1 (Manager Money) lub F2 (Team Money). Wciśniecie przycisku F4 przywraca poprzednie wartości. Aby trainer do FIFA Manager 07 działał poprawnie, po rozpakowaniu archiwum skopiuj trainer do folderu z grą, uruchom go, a następnie odpal samą grę.

Podobne

 • FIFA Manager 07 - patch

  Patch do FIFA Manager 07 polecany jest do ściągnięcia każdemu miłośnikowi i posiadaczowi tej gry. Dlaczego? Ponieważ patch do FIFA Manager 07 likwiduje kilkanaście zauważonych podczas gry błędów.

 • FIFA Manager 10 - GAMEPLAY

  Gameplay gry FIFA Manager 10, czyli najnowszej odsłony serii menadżerów piłkarskich, ktora opiera się na disignie gry seri gier FIFA. Zostań menadżerem klubu futbolowego i poprowadź go do największych piłkarskich tytułów.

 • Kody do FIFA Manager 09

  Kody do Fifa Manager 09 posłużą Ci do natychmiastowego, pokaźnego powiększenia stanu Twego konta.

 • FIFA Manager Patch 12

  FIFA Manager 12 patch to łatka, która usprawnia grę oraz dodaje do niej aktualne dane.

 • FIFA Manager 09 Patch 3

  Najnowszy patch do FIFA Manager 09 zawiera cały szereg zmian i aktualizacji gry. Jest on niezbędny, by w pełni cieszyć się tym tytułem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: FIFA Manager 07 trainer