Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fansite Kit

Kategoria: Pozostałe
Producent: Firaxis Games
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 21 maj 2009, 12:10
Rozmiar: 31,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 171

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis dodatku - Fansite Kit

Dodatek do gry strategicznej Civilization IV - Fansite Kit przeznaczony jest dla miłośników tej wspaniałej strategii wszechczasów.

Zawiera tapety, screenshoty, banery, utwory składające się na ścieżkę dźwiękową, ikonki i inne elementy graficzne gry. Jeżeli chcesz stworzyć stronę fanowską, poświęconą tej grze lub też po prostu chcesz mieć z niej grafiki wysokiej jakości - ten zestaw jest dla Ciebie!

Podobne

 • Fansite Kit

  Fansite Kit to prawdziwa gratka dla miłośników gry mmorpg Dungeon Runners.

 • Dodatek Fansite Kit do Dungeon Siege II

  Dodatek, który umożliwia fanom na tworzenie dodatków i grafik niezbędnych do umieszczania na stronach poświęconych grze.

 • Wonderland Online Fansite Kit

  Dodatek do gry mmorpg Wonderland Online zawiera ponad 90 grafik z gry - 13 portretów postaci, 79 grafik potworów oraz logo gry.

 • Fansite Kits

  Dodatek Fansite Kits zawiera grafiki i dokumenty gry

 • Software Development Kit

  Software Development Kit to niezwykle rozbudowany zestaw do gry, który umożliwia graczowi pisanie historii i reguł gry zupełnie od nowa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Fansite Kit