Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aliens vs. Predator 2 - mapy

Kategoria: Pozostałe
Producent: Monolith Productions
Licencja: Licencja
Data dodania: 14 wrzesień 2009, 15:43
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 811

Opis dodatku - Aliens vs. Predator 2 - mapy

Aliens vs Predator 2 to sequel znakomitej gry akcji z 1999 roku, który ponownie pozwala graczom na wcielenie się w jedną z trzech postaci - Komandosa, Obcego i Predatora i rozegranie wspaniałej kampanii na którą składa się ponad 20 różnych misji. Gra oprócz rozgrywki dla pojedynczego gracza pozwala na grę poprze sieć, bądź Internet. Jeżeli lubisz mroczne i przerażające strzelanki to ta gra jest właśnie dla Ciebie.  

Ponieważ gra ciągle cieszy się dużą popularnością to warto przedłużyć jej żywotność  i pobrać mapy do Aliens vs Predator 2, które mogą stanowić nową arenę zmagań. Aliens vs Predator 2 maps to zestaw nowych aren do gry, które stanowią doskonałą propozycję dla fanów gry. Oczywiście Aliens vs Predator 2 mapy są dostępne poniżej, wystarczy je pobrać i zainstalować.  

Podobne

 • Aliens vs Predator - kody

  Jeśli posiadasz grę Aliens vs Predator, z pewnością przyda Ci się pomoc do niej. Mamy dla Ciebie kody Aliens vs Predator, dzięki którym spokojnie ukończysz kampanię dla każdej z ras. Jak wprowadzić kody Aliens vs Predator?

 • Aliens vs. Predator 2 - kody

  Ponieważ gra nie jest łatwa to graczom mogą przydać się kody do Aliens vs Predator 2, które znacznie ułatwiają rozgrywkę. W Aliens vs Predator 2 kody pozwalają m.in. na uzyskanie dodatkowej amunicji, pancerza, a także nieśmiertelności.

 • Aliens vs. Predator 2 Patch 1.0.9.6

  Patch do Aliens vs Predator 2 wprowadza zmiany zarówno do rozgrywki dla pojedynczego gracza jak i do trybu multiplayer, między innymi redukuje liczbę amunicji, oraz zabezpiecza serwery przed wkradaniem się zhackowanych graczy.

 • Mapy do Warcraft III: The Frozen Throne

  Nowe mapy do gry dadzą Ci możliwość stoczenia bitew we wszystkich trybach i z pewnością uatrakcyjnią zabawę.

 • Mapy do Starcraft

  Zestaw popularnych map do gry Starcraft. W paczce znajdują się najpopularniejsze mapy, na których toczone są pojedynki na serwerach Batelnet.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Aliens vs. Predator 2 - mapy