Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zasady gry w pokera

Kategoria: Porady
Producent: bwin
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 październik 2009, 15:44
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Zasady gry w pokera

­Wszystkie zasady gry w pokera są jednocześnie podobne i różne w zależności od jego odmiany. W texas hold’em poker zasady są nieco inne niż w tradycyjnym pokerze dobieranym – dostajesz „na rękę” (hole cards) 2 karty, których nie odkrywasz przed innymi graczami aż do właściwego momentu po zakończeniu podbijania (showdown), jest też pięć kart wspólnych (community cards). Te ostatnie odkrywane są w 3 fazach, a każda z nich może zawierać oddzielne etapy podbijania. Pierwsze trzy karty to „flop”, następnie zostaje odsłonięty 1-kartowy „turn”, później ostatnia karta, czyli tzw. „river”. Poznaj dobrze obowiązujące w texas hold’em poker zasady gry zanim usiądziesz do stołu. W sieci możesz zagrać również za wirtualne pieniądze (play money) i poznać zasady gry uczestnicząc w niej bez ryzyka. ­

Podobne

 • Strategia gry w pokera

  Strategia gry w pokera zawiera wiele trudnych zagadnień, takich jak pot odds, implied odds, floating itp., ale by do nich dotrzeć, musisz najpierw poznać podstawowe zasady.

 • Portal - trailer

  Trailer gry Portal to trwający ponad dwie minuty materiał wideo, który jest zarazem reklamą gry, jak też i ukazuje Ci zasady zabawy.

 • Sid Meier's Civilization IV: Warlords

  Civilization IV Warlords ukaże Ci zasady jego powstawania. Za każdą stoczoną i wygrana przez Twe jednostki walkę otrzymujesz punkty „budowy” Przywódcy, zaś osiągnięcie ustalonej sumy powoduje jego pojawienie się w dowolnym mieście.

 • FIFA 09 Patch 1

  Pierwsza poprawka do gry FIFA 09 przeznaczona dla europejskiej wersji gry. Jest niezbędna do gry poprzez Internet.

 • Wonderland Online Fansite Kit

  Dodatek do gry mmorpg Wonderland Online zawiera ponad 90 grafik z gry - 13 portretów postaci, 79 grafik potworów oraz logo gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Zasady gry w pokera