Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Strategia gry w pokera

Kategoria: Porady
Producent: bwin
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 październik 2009, 15:48
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 14

Opis dodatku - Strategia gry w pokera

Strategia gry w pokera zawiera wiele trudnych zagadnień, takich jak pot odds, implied odds, floating itp., ale by do nich dotrzeć, musisz najpierw poznać podstawowe zasady. W texas hold’em poker strategia wymaga też pewnych zagrań psychologicznych, dostosowywania się do przeciwnika, rozpoznawania gry loose, tight, passive i aggressive, umiejętności użycia tych modelów we własnej grze, zwłaszcza w no limit hold’em. Aby dobrze poznać podstawowe i zaawansowane strategie w pokerze, przeczytaj jeden z wielu darmowych poradników w sieci lub kup książkę któregoś ze znanych graczy, którzy zarobili miliony dolarów grając w pokera (najsłynniejszą do tej pory książkę o strategii gry w pokera napisał słynny Doyle Brunson – „Super System”). ­

Podobne

 • Zasady gry w pokera

  ­Wszystkie zasady gry w pokera są jednocześnie podobne i różne w zależności od jego odmiany.

 • Sid Meier's Civilization III Patch v1.29f

  Civilization 3 to strategia turowa, która zalicza się do serii zapoczątkowanej w 1991 roku przez Civiliziation.

 • Stronghold 2 spolszczenie

  Stronghold 2 to ciesząca się sporym uznaniem graczy strategia czasu rzeczywistego, która pozwala na wcielenie się we władcę feudalnej krainy.

 • Król Artur - trailer

  Trailer gry Król Artur przedstawia Ci, jak wyglądać będzie najnowsza strategia czasu rzeczywistego, za której powstanie odpowiada studio Neocore Games – czyli ci sami ludzie, którzy wykreowali Crusadres: Thy Kingdom Come.

 • Command and Conquer Red Alert 3 Patch v.1.11 PL

  Command & Conquer Red Alert 3 to znakomita strategia czasu rzeczywistego, która rozgrywa się w alternatywnym świecie ogarniętym wojną.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Strategia gry w pokera