Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Władca Pierścieni: Podbój v1.1 Patch

Kategoria: Patche
Producent: Electronic Arts
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 28 lipiec 2009, 13:11
Rozmiar: 8.64MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 7527

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Władca Pierścieni: Podbój v1.1 Patch

Patch Lord of the Rings Conquest polecany jest przede wszystkim tym graczom, którzy preferują zabawę w trybie multiplayera. Po wydaniu gry okazało się, że wielu użytkowników posiada problemy z tworzeniem kont na serwerach Electronic Arts, a także z logowaniem się na nie. Dlatego też krótko po premierze gry wydano the lord of the rings conquest patch, który zlikwidował ten problem. Możesz pobrać patch władca pierścieni podbój z naszych stron całkowicie za darmo i cieszyć sie potem bezproblemową grą w trybie zabawy wieloosobowej.

A jeśli nie wiesz jeszcze, co to za gra albo też masz ochotę zobaczyć ją w praktyce, możesz pobrać z naszych stron demo Władca Pierścieni Podbój.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Władca Pierścieni: Podbój v1.1 Patch

dodał: KilleRK , 25.12.2015

jak to pobrać jestem pierszy raz na stronce i mam konto

dodał: ~Dragon , 30.04.2012

Superrr