Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

Kategoria: Patche
Producent: Red Studio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21 lipiec 2009, 14:41
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 5007

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Patch do Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

­
Wiedźmin to na pewno najlepsza polska gra jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne i jedna z niewielu, która uzyskała światową sławę. Premiera gry miała miejsce w 2007 roku i od tego czasu tytuł ten sprzedał się w ponad milionowym nakładzie. Budżet gry wynosił ponad 19 milionów złotych, co stanowiło więcej niż nie jeden budżet filmowy w naszym kraju. Gra jest ciągle rozwijana dlatego warto pobrać najnowszy patch do gry Wiedźmin, który wprowadza wiele udogodnień. Wiedźmin patch 1.5 pozwala przede wszystkim na granie bez konieczności trzymania płyty w napędzie, oraz dodaje 5 nowych przygód stworzonych przez fanów gry.

Warto pamiętać, że aby patch do gry Wiedźmin zadziałał należy mieć wersję gry uaktualniona do wersji 1.4

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Wiedźmin: Edycja Rozszerzona