Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wiedźmin 2 patch 2.1

Kategoria: Patche
Producent: CD Projekt RED
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22 listopad 2011, 08:40
Rozmiar: 65.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 526

Brak

Opis dodatku - Wiedźmin 2 patch 2.1

Wiedźmin 2 to gra RPG, przybliżająca nam losy Geralta z Rivii znanego też jako Biały Wilk. Świat, który zwiedzamy jest niezwykle bogaty w szczegóły a każda ze spotykanych postaci posiada własną, unikatową osobowość. Nasz bohater zostaje uwikłany w skomplikowaną intrygę, której efektem jest śmierć króla Foltesta.

Do gry Wiedźmin 2 wydano już wiele patchy, najnowszy oznaczono numerem 2.1. Nie wnosi on tak wiele poprawek jak poprzednie uaktualnienia. Tym razem skupiono się w głównej mierze, na udoskonaleniu trybu Areny a także poprawieniu błędów, pojawiających się podczas łączenia z serwerami rejestracji.

Jak więc łatwo zauważyć, jest to jedno z najmniejszych, dotychczas wydanych uaktualnień do gry Wiedźmin 2. Mimo to warto pobrać patch 2.1 by uniknąć potencjalnych problemów, mogących się pojawić podczas rozgrywki.

Podobne

 • Patch do Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

  Grasz w grę Wiedźmin. Koniecznie zobacz najnowszy Patch.

 • Wiedźmin 2 patch 1.1

  Wiedźmin 2 patch 1.1 to oficjalna aktualizacja do gry, która zwiększa jej wydajność oraz eliminuje większość napotkanych po premierze błędów.

 • Wiedźmin 2 patch 1.2

  Wiedźmin 2 to gra oferująca nam piękną grafikę i rozbudowany, pełen intryg świat. Gra niestety nie jest pozbawiona błędów. Część z nich naprawia patch 1.2. Powinien go pobrać każdy fan przygód Geralta z Rivii.

 • Wiedźmin 2 patch 2.0

  Patch 2.0 do gry Wiedźmin 2, oprócz poprawy znalezionych błędów wprowadza wiele istotnych nowości! Warto go pobrać i przetestować. Mroczny tryb trudności, specjalna arena do walk oraz przebudowany samouczek rozwiązania, które w znaczący sposób rozwijają znany nam świat gry.

 • Wiedźmin: Edycja Rozszerzona Update 1.4

  Jest to update do gry Wiedźmin aktualizujący go do wersji rozszerzonej. Gra została wzbogacona o szereg poprawek, zarówno technicznych jak i graficznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Wiedźmin 2 patch 2.1