Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wiedźmin 2 patch 2.0

Kategoria: Patche
Producent: CD Projekt RED
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30 wrzesień 2011, 10:03
Rozmiar: 113 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 743

Brak

Opis dodatku - Wiedźmin 2 patch 2.0

Oto długo oczekiwana aktualizacja do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, która wprowadza do gry kilka znaczących zmian, jak również rozwija jej grywalność o parę nowych elementów.

Wiedźmin 2 patch 2.0 to o wiele większy update niż poprzednie patche, które skupiały się w większości na wyeliminowaniu z gry kilkunastu pomniejszych błędów. Od początku jednak – uaktualnienie powinno pobrać się samo bezpośrednio z launchera gry, nie mniej jednak jeśli tak się nie stanie, udostępniamy plik do pobrania bezpośredniego. Lista zmian jest imponująca:

1. Nowy samouczek – tym razem jest to krok w kierunku graczy, dla których uniwersum Wiedźmina okazało się być nieco wymagające już na samym początku gry. Dokładne lekcje, mówiące nie tylko o podstawowych ruchach Geralta, ale również zaawansowanych technikach walki, pozwolą cieszyć się rozgrywką na wysokim poziomie już w pierwszych aktach gry.

2. Mroczny poziom trudności – coś dla prawdziwych zapaleńców świata Sapkowskiego. Teraz każdy przeciwnik, nawet samodzielnie maszerujący wojak stanowi ogromne wyzwanie. Dodatkowo otrzymamy do dyspozycji trzy zestawy mrocznej zbroi (lekką, średnią, ciężka) oraz kilka mrocznych mieczy, jak również pomniejszych przedmiotów

3. Tryb zręcznościowy pt. Arena – idealne rozwiązanie dla zapaleńców arcade. Tutaj nie liczy się fabuła a zwykła walka Geralta z coraz to nowymi falami przeciwników. Oczywiście za zwycięskie pojedynki gracz otrzymuje złoto oraz osiągnięcia, którymi może chwalić się na oficjalnym profilu gry na Facebooku. Co znajdziemy w Arenie? Przede wszystkim nowego przeciwka, jakim będzie Wilkołak, a powalenie go to nie lada wyzwanie, różne nagrody, przyznawane nam za dane osiągnięcia, dynamicznie reagującą publikę, nowe dialogi, a nawet płatnerza, który wykona dla nas konkretną zbroję (oczywiście za niewielką opłatą)

4. Pomniejsze poprawki techniczne, które pojawiały się już w poprzednich patchach, jak również wszystkie 9 DLC.

Podobne

 • Patch do Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

  Grasz w grę Wiedźmin. Koniecznie zobacz najnowszy Patch.

 • Wiedźmin 2 patch 1.1

  Wiedźmin 2 patch 1.1 to oficjalna aktualizacja do gry, która zwiększa jej wydajność oraz eliminuje większość napotkanych po premierze błędów.

 • Wiedźmin 2 patch 2.1

  Dotychczas wydawane uaktualnienia do gry Wiedźmin 2, wnosiły zazwyczaj wiele nowości a także poprawek znalezionych błędów. Patch 2.1 jest dość skromną łatką, która jedynie poprawia kilka błędów.

 • Wiedźmin 2 patch 1.2

  Wiedźmin 2 to gra oferująca nam piękną grafikę i rozbudowany, pełen intryg świat. Gra niestety nie jest pozbawiona błędów. Część z nich naprawia patch 1.2. Powinien go pobrać każdy fan przygód Geralta z Rivii.

 • Wiedźmin: Edycja Rozszerzona Update 1.4

  Jest to update do gry Wiedźmin aktualizujący go do wersji rozszerzonej. Gra została wzbogacona o szereg poprawek, zarówno technicznych jak i graficznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Wiedźmin 2 patch 2.0