Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wiedźmin 2 patch 1.35

Kategoria: Patche
Producent: CD Projekt RED
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29 sierpień 2011, 11:13
Rozmiar: 112,92 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2127

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Wiedźmin 2 patch 1.35

Gra Wiedźmin 2 zdobyła wielu fanów, którzy docenili liczne atuty tej produkcji. Wśród nich najczęściej wymieniane to niezwykle rozbudowany i szczegółowy świat, który został przedstawiony w grze a także grafika, która dzięki wykorzystaniu autorskiego silnika graficznego, stoi na naprawdę wysokim poziomie. Nie bez znaczenia jest też fabuła, oparta na twórczości Andrzeja Sapkowskiego, dzięki czemu bardziej utożsamiamy się z głównym bohaterem.

Niestety niekiedy nawet w tak dobrej grze jak Wiedźmin 2, mogą wystąpić błędy, które wpływają negatywnie na przyjemność, czerpaną z rozgrywki. Jeśli chcemy sobie z nimi poradzić, trafną decyzją może się okazać instalacja nowego patcha, który opublikowali, twórcy gry ze studia CD Projekt RED.

Patch 1.35 pozwala usunąć kilka istotnych problemów związanych z oprawą graficzną. Autorzy poradzili sobie z problemem w wyniku, którego pliki gry przez niektóre programy antywirusowe, były traktowane jako zagrożenie. Łatka modyfikuje też kilka opisów, rozwiązuje również problem z aktualizacją gry, pojawiający gdy korzystamy z systemu Windows XP. Aby się przekonać jak wiele innych poprawek przynosi ze sobą patch 1.35, każdy kto posiada grę Wiedźmin 2, powinien czym prędzej zainstalować to uaktualnienie.

Podobne

 • Fallout 3 Patch 1.0.0.35 US

  Patch aktualizuję grę Fallout 3 do wersji 1.0.0.35 i przeznaczony jest do amerykańskiej wersji gry.

 • Fallout 3 Patch 1.0.0.35 UK

  Patch aktualizuję grę Fallout 3 do wersji 1.0.0.35 i przeznaczony jest do brytyjskiej wersji gry.

 • Fallout 3 Patch 1.0.0.35 PL

  Patch do polskojęzycznej wersji gry, który aktualizuję ją do wersji 1.0.0.35. Poprawka naprawia wile błędów, dodaje nowe funkcje oraz zwiększa wydajność gry.

 • Patch do Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

  Grasz w grę Wiedźmin. Koniecznie zobacz najnowszy Patch.

 • Wiedźmin 2 patch 1.1

  Wiedźmin 2 patch 1.1 to oficjalna aktualizacja do gry, która zwiększa jej wydajność oraz eliminuje większość napotkanych po premierze błędów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Wiedźmin 2 patch 1.35