Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wiedźmin 2 patch 1.3

Kategoria: Patche
Producent: CD Projekt RED
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29 sierpień 2011, 10:34
Rozmiar: 98.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 581

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Wiedźmin 2 patch 1.3

Wiedźmin 2 zabiera nas do niezwykle złożonego świata, któremu w wyniku pewnej intrygi, grozi wielkie niebezpieczeństwo. Wiedźmin Geralt w, którego się wcielamy, znajduje się w samym centrum wydarzeń, które mogą na zawsze odmienić dobrze znany mu świat.

Jego zadaniem staje się więc powstrzymanie zła i uratowanie świata. Nie jest to jednak proste, gdyż wielu ludzi zrobi wszystko, by powstrzymać Geralta. Często też, największym przeciwnikiem, okaże się być moralność naszej postaci, która nie jeden raz będzie wystawiana na ciężką próbę. Może się jednak zdarzyć, że w poznawaniu świata gry i rozwiązywaniu intrygi w, którą wciągnięto Geralta, przeszkodzą nam błędy. Wtedy jedynym rozwiązaniem jest instalacja uaktualnienia.

Patch 1.3 do gry Wiedźmin 2 poprawia szereg usterek odszukanych przez twórców, jak również zgłoszonych przez graczy. Dodano w nim wsparcie dla nowych formatów obrazu, dzięki czemu posiadacze wszystkich rodzajów monitorów, mogą się cieszyć najwyższą jakością obrazu. Liczne poprawki, wprowadzono też do ekwipunku. Po instalacji patcha 1.3, powinny zniknąć problemy powodowane przez launcher gry. Lista poprawek jest naprawdę długa i obejmuje wiele modyfikacji. Bez wątpienia warto ją zainstalować, unikając w ten sposób problemów, które mogłyby się pojawić w czasie gry.

Podobne

 • Patch do Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

  Grasz w grę Wiedźmin. Koniecznie zobacz najnowszy Patch.

 • Wiedźmin 2 patch 1.1

  Wiedźmin 2 patch 1.1 to oficjalna aktualizacja do gry, która zwiększa jej wydajność oraz eliminuje większość napotkanych po premierze błędów.

 • Wiedźmin 2 patch 2.1

  Dotychczas wydawane uaktualnienia do gry Wiedźmin 2, wnosiły zazwyczaj wiele nowości a także poprawek znalezionych błędów. Patch 2.1 jest dość skromną łatką, która jedynie poprawia kilka błędów.

 • Wiedźmin 2 patch 1.2

  Wiedźmin 2 to gra oferująca nam piękną grafikę i rozbudowany, pełen intryg świat. Gra niestety nie jest pozbawiona błędów. Część z nich naprawia patch 1.2. Powinien go pobrać każdy fan przygód Geralta z Rivii.

 • Wiedźmin 2 patch 2.0

  Patch 2.0 do gry Wiedźmin 2, oprócz poprawy znalezionych błędów wprowadza wiele istotnych nowości! Warto go pobrać i przetestować. Mroczny tryb trudności, specjalna arena do walk oraz przebudowany samouczek rozwiązania, które w znaczący sposób rozwijają znany nam świat gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Wiedźmin 2 patch 1.3