Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wiedźmin 2 patch 1.2

Kategoria: Patche
Producent: CD Projekt RED
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29 sierpień 2011, 09:13
Rozmiar: 67.97 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 603

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Wiedźmin 2 patch 1.2

Gra Wiedźmin 2 pozwala nam ponownie, wcielić się w postać Geralta. Akcja rozgrywki zaczyna się wkrótce po wydarzeniach, które są nam dobrze znane z pierwszej części.

Naszym głównym przeciwnikiem jest królobójca, którego ścigamy, poznając przy tym niezwykle rozbudowany świat gry. Podczas pościgu zostajemy wciągnięci, w niezwykle zawiłą intrygę, której skutki mogą być druzgocące, dla całego świata. Tym co wyróżnia grę Wiedźmin 2, jest bez wątpienia, brak jednoznacznego podziału na dobro i zło. Sprawia to, że często będziemy postawieni, przed skomplikowanymi wyborami. Dokonanie właściwego jest zazwyczaj, niezwykle trudne i wystawia na próbę naszą moralność.

Patch 1.2 naprawia wiele błędów, odnalezionych od czasu publikacji poprzedniego uaktualnienia. Warto go pobrać nie tylko ze względu na poprawki wielu błędów, ale też nowe DLC zatytułowane Cyrulicy. Patch 1.2 do gry Wiedźmin 2 rozwiązuje problemy, związane z częstym blokowaniem się rozgrywki w niektórych momentach, co mogło skutecznie utrudnić rozrywkę. Dodatkowo prolog cechuje teraz lepszy balans poziomu trudności, co jest jednoznacznie reakcją na prośby graczy. Wprowadzono też, kilka poprawek w kwestii dialogów oraz zapisanych stanów gry. Jest to jednak tylko z część z długiej listy poprawek i zmian, wprowadzonych przez patch 1.2. Jeśli więc jesteś posiadaczem gry Wiedźmin 2, pobierz to uaktualnienie i ciesz się rozgrywką, pozbawioną sporej liczby błędów.

Podobne

 • Patch do Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

  Grasz w grę Wiedźmin. Koniecznie zobacz najnowszy Patch.

 • Wiedźmin 2 patch 1.1

  Wiedźmin 2 patch 1.1 to oficjalna aktualizacja do gry, która zwiększa jej wydajność oraz eliminuje większość napotkanych po premierze błędów.

 • Wiedźmin 2 patch 2.1

  Dotychczas wydawane uaktualnienia do gry Wiedźmin 2, wnosiły zazwyczaj wiele nowości a także poprawek znalezionych błędów. Patch 2.1 jest dość skromną łatką, która jedynie poprawia kilka błędów.

 • Wiedźmin 2 patch 2.0

  Patch 2.0 do gry Wiedźmin 2, oprócz poprawy znalezionych błędów wprowadza wiele istotnych nowości! Warto go pobrać i przetestować. Mroczny tryb trudności, specjalna arena do walk oraz przebudowany samouczek rozwiązania, które w znaczący sposób rozwijają znany nam świat gry.

 • Wiedźmin: Edycja Rozszerzona Update 1.4

  Jest to update do gry Wiedźmin aktualizujący go do wersji rozszerzonej. Gra została wzbogacona o szereg poprawek, zarówno technicznych jak i graficznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Wiedźmin 2 patch 1.2