Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wiedźmin 2 patch 1.1

Kategoria: Patche
Producent: CD Projekt RED
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27 maj 2011, 09:00
Rozmiar: 15,8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5836

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Wiedźmin 2 patch 1.1

Od oficjalnej premiery Wiedźmina 2 minął niespełna tydzień, a już twórcy ze studia CD Projekt RED postanowili wydać na rynek zestaw poprawek w specjalnym patchu, który powinien zostać zainstalowany na każdym komputerze z drugą częścią gry o przygodach Geralta z Rivii.

Wiedźmin 2 patch 1.1 to oficjalna aktualizacja do gry eliminująca większość błędów, napotkanych po jej premierze. Przede wszystkim, aktualizacja poprawia wydajność Wiedźmina 2 i to nawet do 30%, dzięki czemu gra ładuje się dużo szybciej, a także jej animacja jest bardziej płynna. Twórcy zapewniają, że patch poprawia auto-wykrywanie konfiguracji sprzętowej, w celu lepszej wydajności podczas właściwej rozgrywki, a także usuwa problem związany z niespodziewanym zamykaniem się Wiedźmina 2 w czasie próby zapisywania i ładowania się stanu gry, na co uskarżało się wielu fanów.

Ponadto Wiedźmin 2 patch 1.1 dodaje nowe opcje w ustawieniach sterowania, m.in. opcję odwrócenia osi myszy oraz mapowanie klawiszy ruchu. Dodatek ułatwia instalację oraz aktualizację gry,  a także wprowadza liczne zmiany w samej rozgrywce, np. eliminując błąd w queście „Klątwa Krwi” który w wersji podstawowej uniemożliwiał jego zakończenie. Te i inne zmiany są dostępne za darmo dzięki Wiedźmin 2 patch 1.1, którego download znajdziesz w naszym serwisie.

Podobne

 • Patch do Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

  Grasz w grę Wiedźmin. Koniecznie zobacz najnowszy Patch.

 • Wiedźmin 2 patch 2.1

  Dotychczas wydawane uaktualnienia do gry Wiedźmin 2, wnosiły zazwyczaj wiele nowości a także poprawek znalezionych błędów. Patch 2.1 jest dość skromną łatką, która jedynie poprawia kilka błędów.

 • Wiedźmin 2 patch 1.2

  Wiedźmin 2 to gra oferująca nam piękną grafikę i rozbudowany, pełen intryg świat. Gra niestety nie jest pozbawiona błędów. Część z nich naprawia patch 1.2. Powinien go pobrać każdy fan przygód Geralta z Rivii.

 • Wiedźmin 2 patch 2.0

  Patch 2.0 do gry Wiedźmin 2, oprócz poprawy znalezionych błędów wprowadza wiele istotnych nowości! Warto go pobrać i przetestować. Mroczny tryb trudności, specjalna arena do walk oraz przebudowany samouczek rozwiązania, które w znaczący sposób rozwijają znany nam świat gry.

 • Wiedźmin: Edycja Rozszerzona Update 1.4

  Jest to update do gry Wiedźmin aktualizujący go do wersji rozszerzonej. Gra została wzbogacona o szereg poprawek, zarówno technicznych jak i graficznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Wiedźmin 2 patch 1.1