Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Warhammer 40000: Dawn of War: Dark Crusade

Kategoria: Patche
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 23 lipiec 2009, 13:33
Rozmiar: 38.76MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 983

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis dodatku - Patch do Warhammer 40000: Dawn of War: Dark Crusade

Jeśli posiadasz pełną wersję gry Warhammer 40 000: Dawn of War Dark Crusade, mamy dla Ciebie niezbędną do niej rzecz. Jest to patch do Dark Crusade. Pełni on dość istotną funkcję, bowiem wprowadza lepszy balans jednostek, niż był dotąd. Dzięki temu wszystkie strony konfliktu stają się zrównoważone i mają podobne szanse na odniesienie zwycięstwa. Patch Dawn of War Dark Crusade przynosi także zmianę kosztów poszczególnych jednostek i ulepszeń. Ponad to łatka likwiduje nieliczne Bugi i błędy, jakie pojawiały się dotąd podczas używania gry.

Patch dostępny jest oczywiście za darmo. Wystarczy pobrać go z naszej strony i zainstalować, a wprowadzone zmiany staną się widoczne już po pierwszym uruchomieni.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Warhammer 40000: Dawn of War: Dark Crusade