Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

War in the Pacific: Struggle Against Japan 1941 - 1945 - patch 1.806

Kategoria: Patche
Producent: 2BY3 Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 21 wrzesień 2009, 11:11
Rozmiar: 3.34 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 673

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - War in the Pacific: Struggle Against Japan 1941 - 1945 - patch 1.806

War in the Pacific: Struggle Against Japan 1941 – 1945 to turowa gra strategiczna nawiązująca do zapomnianego w ostatnim czasie systemu gry, polegającemu na poruszaniu się oddziałami po planszy składającej się z sześciokątów. Przypomina ona wydaną wiele lat wcześniej grę Panzer General, tyle, że jest bardziej rozbudowana i dostosowana do obecnych czasów.

Niestety gra nie ustrzegła się sporej liczby błędów, dlatego warto pobrać patch do War in the Pacific: Struggle Against Japan 1941 – 1945, który większość z nich eliminuje. War in the Pacific: Struggle Against Japan 1941 – 1945 patch nanosi wiele poprawek zarówno do statystyk zawartych w grze, jak i samego systemu rozgrywki, a możecie go pobrać poniżej.

Podobne

 • War in the Pacific: Admiral's Edition v1.00.84d Patch

  Patch do War in the Pacific: Admiral's Edition to łatka niezbędna dla każdego posiadacza tego tytułu. Najnowsza łatak oznaczona jest numerem 1.00.84 i wnosi szereg istotnych usprawnień i poprawek do zabawy. Jest ich dokładnie dwieście – to dość imponująca lista, prawda?

 • Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific Patch 1.12

  Patch przeznaczony jest do gry Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific. Poprawka uaktualnia grę do wersji 1.12 i naprawia błędy wykryte w grze.

 • Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific Patch 1.3

  Łatka do gry Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific aktualizująca grę do wersji 1.3 i wprowadzająca wiele zmian i poprawek w grze.

 • MotorStorm: Pacific Rift - gameplay

  Film Motorstorm: Pacific Rift gameplay pokazuje spektakularne wyścigi rajdowe, pełne błota, kurzu i widowiskowych kraks.

 • Storm over the Pacific - gameplay

  Gameplay Storm over the Pacific to trwający ponad 1:30 materiał wideo, ukazujący rozgrywkę. Można tu zobaczyć takie elementy jak zoomowanie planszy, przesuwanie jednostek, a także oczywiście zapoznać się z oprawą audiowizualną produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: War in the Pacific: Struggle Against Japan 1941 - 1945 - patch 1.806