Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Victoria 2 v1.2 Patch

Kategoria: Patche
Producent: Paradox Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 04 listopad 2010, 11:33
Rozmiar: 35.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 587

Opis dodatku - Victoria 2 v1.2 Patch

Patch v.12 do Victoria 2 to łatka, która powinna znaleźć się u każdego posiadacza tej świetnej strategii. Patch jest oczywiście dostępny za darmo, a zmienia i ulepsza mnóstwo elementów. Gracz mogą teraz grać jako każdy kraj, nawet jeżeli taki na początku gry nie istnieje! Zwiększono bardziej realizm historyczny, oznaczając nowe krainy i dodając nowe wydarzenia, ulepszono SI oraz dodano do interfejsu kilka nowych opcji. Jak więc widać na tych tylko przykładach, jest to łatka dość istotna i bez niej gra wydaje się uboższa. Zapraszamy więc do pobrania poprawki z tej właśnie strony.

Podobne

 • Victoria 2 - gameplay

  Gameplay Victoria 2 to długi, trwający 11 minut filmik o podtytule „The war to end All Wars”, czyli “Wojna w celu zakończenia wszystkich wojen”. Jest to tytuł jednaj z kampanii występujących w pełnej wersji gry. Na materiale wideo można obejrzeć, jak dokładnie wygląda przebieg rozgrywki w Victoria 2.

 • Victoria 2 - trailer

  Trailer Victoria 2 to trwający niecałe półtorej minuty filmik, który prezentuje klimat rozgrywki. Możemy tu zobaczyć wiele z aspektów gry – od przemieszczanie jednostek po mapie po ustalanie badań i kontaktów handlowych.

 • Two Worlds v1.0 to v1.6 Patch

  Najnowszy patch do Two Worlds likwiduje błędy i usterki związane z grą zarówno w trybie zabawy jednoosobowej, jak też i multiplayer.

 • Patch do X3 Konflikt Terrański

  X3: Terran Conflict v1.0.1 to v1.4 Patch

 • NBA 2K11 - patch v1.0.1

  Patch NBA 2K11 v1.0.1 to najnowsza łatka do tej gry sportowej, która likwiduje w niej pominięte podczas produkcji bugi i wpadki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Victoria 2 v1.2 Patch