Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Venetica - patch

Kategoria: Patche
Producent: Deck 13
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 15 grudzień 2009, 08:54
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3105

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Venetica - patch

Aktualizujący grę Venetica patch 1.02 poprawia kilka bugów zgłoszonych przez graczy, związanych m.in. z questami i dźwiękiem w grze. Ponadto usprawniający rozgrywkę w Venetica patch poprawia znacznie sam engine graficzny, po której to zmianie przynajmniej kilku graczy z ulgą przekonało się do gry.

Podobne

 • Venetica - Trailer

  Trailer do Venetica

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Venetica - patch