Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Two Worlds 2 - patch v1.2

Kategoria: Patche
Producent: Reality Pump
Licencja: Licencja
Data dodania: 08 marzec 2011, 15:02
Rozmiar: 85.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1899

Opis dodatku - Two Worlds 2 - patch v1.2

Two Worlds 2 v1.2 to łatka do gry, która naprawia zauważone w niej bugi i glitche. Pełna lista wprowadzanych poprawek jest dość spora, więc wypada wymienić najważniejsze. Mamy tu przede wszystkim nacisk na oprawę wizualną, a więc ulepszone wsparcie dla DX 10, poprawki terenu, lepsze animacje występujących postaci, a także inne opcje związane z samą rozgrywką. Plik z łatką do pobrania jest dostępny na tej stronie. Jego waga to 85 MB. Wystarczy kliknąć w poniższy link, aby rozpoczęło się jego pobieranie. Ten patch uatrakcyjnia i tak już bardzo udaną rozgrywkę w Two Worlds 2.

Podobne

 • Two Worlds v1.0 to v1.6 Patch

  Najnowszy patch do Two Worlds likwiduje błędy i usterki związane z grą zarówno w trybie zabawy jednoosobowej, jak też i multiplayer.

 • Two Worlds 2 - Trailer

  Trailer Two Worlds 2 to pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji polskiego studia Reality Pump

 • Kody do Two Worlds

  Kody do Two Worlds stanowią nieocenioną pomoc dla każdego gracza, który ma problemy z ukończeniem kampanii lub też chciałby, aby jego postać szybciej awansowała.

 • Patch do X3 Konflikt Terrański

  X3: Terran Conflict v1.0.1 to v1.4 Patch

 • NBA 2K11 - patch v1.0.1

  Patch NBA 2K11 v1.0.1 to najnowsza łatka do tej gry sportowej, która likwiduje w niej pominięte podczas produkcji bugi i wpadki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Two Worlds 2 - patch v1.2